Sylwester 2018/2019

następna »

tel.: 798 357 612 - sprawdź godziny wyjazdu lub wylotu
Austria Sylwester Wiedeń + Bratysława z Balem 2 noclegi 2018/2019


Austria / Wiedeń

Sylwester Wiedeń + Bratysława z BALEM

HB - 2 posiłki

30.12.2018 - 02.01.2019 (4 dni / 2 nocy )

669zł/os


    
Wiedeń z Bratysławą łączy modra wstęga Dunaju. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch stolic. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że jest to także centrum rozrywki, gdzie można spędzić tę wyjątkową noc. Dla tych, którzy jednak pragną poznać coś nowego zapraszamy do Bratysławy, która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.

Bal Sylwestrowy w sali Hotelu Club przy muzyce mechanicznej/zespole (menu - danie główne, szampan, ciasta, napoje).Ramowy program imprezy     
0/1 Dzień
Wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Wiednia - Ringstrasse, Hofburg, Parlament, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana. Teatr. Zakwaterowanie i nocleg.
2 Dzień
Śniadanie. Przejazd do Bratysławy: Stare Miasto, kościół św. Marcina, zamek, wieża Michalska, Teatr. Przejazd do hotelu. Czas wolny. Bal Sylwestrowy w sali hotelu Club przy muzyce mechanicznej (menu - danie główne, szampan, ciasta, napoje). Nocleg.
3 Dzień
Wymeldowanie z hotelu. Zwiedzanie Wiednia - Schönbrunn - letnia rezydencja cesarska, spacer po ogrodach. Hundertwasser, Kahlenberg - panorama miasta, spacer zaułkami miasta - dom Mozarta, dzielnica grecka, kościół zakonu krzyżackiego. Czas wolny. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Polski.
4 Dzień
Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.Zakwaterowanie     
Hotel Club*** - hotel *** położony jest w spokojnej miejscowości Vranovska Ves. Dysponuje ogrodem ze sprzętem do grillowania, oraz boiskiem do siatkówki.Wszystkie pokoje w hotelu Club wyposażone są w łazienkę i posiadają bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. W każdym z nich znajduje się także część wypoczynkowa z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Niektóre pokoje przystosowane zostały do potrzeb osób niepełnosprawnych.Restauracja serwuje dania kuchni czeskiej. W budynku mieści się również salon ze stołem
bilardowym.Atrakcje w okolicy
Zamek w miejscowości Vranov nad Dyjí oddalony jest od obiektu o 10 km,
a Park Narodowy Podyji - o 15 km.Oferta dla singli     
Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (DOK) lub
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Cena zawiera     
2 noclegi w Hotelu Club ***
2 śniadania
2 obiadokolacje
Bal Sylwestrowy w hotelu
Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
Przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
Opiekę pilota
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dopłaty obowiązkowe     
15 EUR/os. płatna u pilota (opłata za zwiedzanie miasta, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, opłaty lokalne i administracyjne)

Dopłaty fakultatywne     
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota) - ok. 30 EUR/os.Złóż wstępne zamówienie on-line