Kilka słów o nas

Witamy w naszym biurze podróży i zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą imprez turystycznych. Mamy nadzieję, iż spotka się ona z Państwa zainteresowaniem. Oferujemy propozycje wyjazdów do wielu ciekawych i pięknych miejsc na świecie.

Dzięki współpracy z wieloma znanymi i cenionymi na rynku turystycznym touroperatorami mamy dostęp do najciekawszych, jak i najatrakcyjniejszych pod względem ceny ofert LAST MINUTE i nie tylko.

Jesteśmy nowoczesną agencją turystyczną, która łączy w sobie możliwość rezerwacji wczasów przez internet jak i również klasycznego zakupu imprez turystycznych w siedzibie naszego biura.

Naszym głównym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, przy stosunkowo niskich cenach oraz szczególną dbałość o zadowolenie każdego z naszych klientów. Perfekcyjne doradztwo oparte na własnym doświadczeniu jest gwarantem udanych wakacji.

 

 


Zapraszamy  do naszych biur w Leszczynach i Żorach w których będą Państwo mogli zapoznać się z pełną ofertą wakacyjną, dokonać rezerwacji biletów autokarowych, mikrobusowych i lotniczych ( w tym również "tanich linii")oraz wykupić ubezpieczenie turystyczne.

Zachęcamy Państwa, abyście dołączyli do grona naszych klientów, a z każdej imprezy, na którą Was wyślemy, wrócicie opaleni, wypoczęci z głową pełną wspomnień i planów na następną imprezę z nami.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usługSUPER WYCIECZKI,   SUPER PROMOCJE,  SUPER CENY

 ]

 

 

Cechuje nas pełne zaangażowanie, jesteśmy godni zaufania, a wybierając się z nami na wakacje na pewno wrócicie zadowoleni i szczęśliwi.