Albania 2016 » Albania autokarem
! ALBANIA VLORA Olympia***+ HB , BB / bajkowa sceneria PROMOCJA CENOWA
LATO 2016

Albania/Riwiera Albańska/Vlora/Radhima

Albańska Riwiera to wciąż nieodkryty turystyczny raj położony częściowo nad Adriatykiem a w przeważającej części nad Morzem Jońskim. Malownicze dzikie plaże, fascynujące krajobrazy, tajemnicze góry idealne do chodzenia i liczne zabytki, będące świadkami burzliwej historii, nieodmiennie urzekają turystów

OLYMPIA

***+

rewelacyjny hotel

SUPER CENA

pokoje z widokiem na morze

LEŻAKI I PARASOLE W CENIE


Ze względu na unikatowe połączenie malowniczych gór i ciągle jeszcze niezagospodarowanego wybrzeża morskiego jest to najpiękniejsza część wybrzeża w całej Albanii, a także jedno z najpiękniejszych wybrzeży morskich jakie widzieliśmy w tej części Europy.

Położenie
Hotel Olimpia Tourist Village *** położony jest w dzielnicy Radhime w odległości 7 km od centrum Vlory. Hotel Olympia Touristic Village to kompleks domków z drewnianymi dachami, jeden z niewielu tego typu kompleksów w Albanii, zbudowany jakby na zboczu poprzez nachodzące na siebie poszczególne partie obiektu zachowując tym samym charakterystyczny styl domów znajdujących się w południowej Albanii, zwłaszcza Berat i Gjirokastra. Jest to miejsce wyróżniające się w porównaniu z architekturą standardowej architektury hoteli, które otaczają okoliczne wybrzeża.

Hotel posiada restaurację i bar z tarasem, gdzie można spędzać wieczory integrując się z miejscową ludnością, jak również innymi gośćmi hotelu. Kochania to menu od lokalnych typowych smaków i potraw po nowoczesne, połączenie tradycji i innowacji w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Hotel znajduje się w pierwszej linii brzegowej i posiada prywatną, żwirową plażę w odległości 50 m (przejście przez ulicę).

Zakwaterowanie
Hotel OLYMPIA *** posiada pokoje dwu osobowe oraz rodzinne apartamenty typu 2+2. Każdy pokój posiada łazienkę. Pokoje wyposażone są w bezpłatną klimatyzację, lodówkę, telewizor, bezpłatny Internet WiFi oraz wszystkie pokoje mają balkon z widokiem na wody Morza Jońskiego. W łazienkach są ręczniki.


wspaniałe widoki

Piękne plaże i krystalicznie czysta lazurowa woda pozwala wypocząć i spędzić wakacje w bajkowej scenerii. Bliskość wysokich gór i jednocześnie piękne zatoki tworzą krajobraz sprzyjający romantycznej atmosferze, z tego też względu miejsce stanowi idealną propozycję zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par. Każdy znajdzie tu zakątek dla siebie.

Typy pokoi:

  • (DBL) Pokój dwuosobowy z możliwością dostawki
  • (AP 2+2) Apartament czteroosobowy, pokój dzienny + sypialnia, z możliwością dostawk

Wyżywienie
śniadania - bufet (w cenie)
obiadokolacje – serwowane (dopłata dla chętnych

Program ramowy:

Dzień 1 – wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów; przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Czarnogórę/Macedonię lub Węgry/Chorwację/Czarnogorę

Dzień 2 – przyjazd na miejsce, zakwaterowanie

Dzień 2 – 11 – pobyt na miejscu, aktywność własna, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

Dzień 11 – zdawanie pokoi, oczekiwanie na wyjazd, wyjazd powrotny
Dzień 12 – przejazd przez Macedonię/Czarnogórę, Serbię lub Czarnogorę, Chorwację, Węgry, Słowację, przyjazd do kraju (część miast przyjazd dnia następnego)

Cena zawiera
  • przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)
  • zakwaterowanie – 12 noclegów
  • wyżywienie BB - 12 śniadań lub HB śniadania i obiadokolacje
  • opiekę pilota w czasie podróży
  • opiekę rezydenta na miejscu
ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10000 euro, NNW 10000 zł, BP 500 zł)
  • dziecko 0-2 lat (bez świadczeń hotelowych) płaci 400 zł
  • dojazd własny -150 zł
  • dokumenty – paszport lub dowód osobisty

Terminy i ceny: 

Zaliczka 30 %

pokoje z widokiem na morze

śniadania

02.09 - 16.09(14d / 12n)    1402
14.09 - 28.09(14d / 12n)    1402
26.09 - 10.10(14d / 12n)    1402
 

śniadania  i obiadokolacje

02.09 - 16.09(14d / 12n)    1760
14.09 - 28.09(14d / 12n)    1760
26.09 - 10.10(14d / 12n)    1760

Dopłaty wymagane na miejscu

opłata klimatyczna – 10 euro; dzieci do 12 lat płacą 50% - płatne u pilota w autokarze

 Albania jest bardzo bezpiecznym krajem dla odwiedzających zagranicznych turystów, a sami Albańczycy znani są z niezrównanej gościnności i w trudnej sytuacji można zawsze liczyć na ich pomoc.Złóż wstępne zamówienie on-line