Święta w kraju

następna »Wczasy Świąteczne w Międzybrodziu - Ośrodek Niagara autokar


Polska/ Beskidy

Wczasy Świąteczne w Międzybrodziu - Ośrodek Niagara


pełne wyżywienie23.12.2020 - 28.12.2020 (6 dni / 5 nocy )

995zł/os

 

Zakwaterowanie

  MIĘDZYBRODZIE ZYWIECKIE – to pięknie położona malownicza, górska miejscowość, ok. 15 km od Zywca, której głównymi atrakcjami są: Jezioro Międzybrodzkie, pobliska Góra Zar, a także czyste powietrze i piękne widoki.
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY  „NIAGARA ”
Ośrodek Wypoczynkowy "NIAGARA" zlokalizowany jest u podnóża góry Zar około 300m od Zalewu Międzybrodzkiego w uroczej kotlince, której granice wytycza górski wodospad. Do ośrodka prowadzi droga dojazdowa. Cisza, spokój i komfortowe warunki sprzyjają wypoczynkowi. Przez środek posesji przepływa uroczy potok-Isepnica. Odległość od kościoła 5 min.na nogach. Obiekt nie posiada windy.
POKOJE w części hotelowej na II piętrze: 2 osobowe z łazienkami i TV, wyposażone w ręcznik, szklanki, łyżeczki. Pokoje nie posiadają suszarek do włosów, żelazek, desek do prasowania, /istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu/.
Ilość pokoi 1 osobowych z dopłatą ograniczona !
Do dyspozycji gości: stołówka, sala konferencyjna, salka gimnastyczna, kawiarnia z salą kominkową i małą gastronomią, sala bilardowa.
Restauracja w której spożywane są posiłki znajduje się w budynku naprzeciwko recepcji (należy się ubrać, aby przejść z budynku hotelowego do budynku restauracyjnego)
Dodatkowe atrakcje: gabinet odnowy biologicznej ,gabinet masażu, bilard, grill. Całoroczny wyciąg wagonikowy z przepustowością 1200 osób na godzinę, zimą naśnieżany, oraz oświetlony stok narciarski o długości 1600 m, całoroczny park linowy - Trollandia, wypożyczalnia, nauka jazdy, całoroczny tor saneczkowy grawitacyjny .

Uwagi praktyczne

Oferta ważna do wyczerpania miejsc. Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.  Ilość pokoi 1 osobowych z dopłatą ograniczona ! – dopłata 250 PLN/pobyt. Dojazd własny zniżka 40 zł/os. Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z kuligu, następnie ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz grzaniec Niagarski - koszt ok.30 zł/os. /płatność na miejscu w ośrodku/.

Cena zawiera

- transport autokarem lub busem
- zakwaterowanie w ośrodku na II piętrze (5 noclegów) –pokoje 2 os.z  łazienkami, TV
- wyżywienie: 3 posiłki dziennie: (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane do stolika)
- UROCZYSTĄ KOLACJĘ WIGILIJNĄ /spotkanie z folklorystą/
- wieczorek taneczny w I dzień Świąt
- wizyta kapeli góralskiej z życzeniami w II dzień Świąt
- ubezpieczenie NNW 5000,00 PLN
- podatek VAT

Cena nie zawiera

-świadczeń nie wymienionych w ofercie, opłaty klimatycznej

 


Złóż wstępne zamówienie on-line