Święta w kraju
Polska / Jura Krakowska / Kroczyce - wczasy świąteczne JURA RESORT autokar


Polska / Jura Krakowska / Kroczyce

Ośrodek JURA RESORT

śniadanie+obiadokolacja23.12.2018 - 27.12.2018 (5 dni / 4 nocy )

995zł/os


Jury Krakowsko-Częstochowskiej -  najpiękniejsze zamki, jaskinie, Ojcowski Park Narodowy


Program

RAMOWY PROGRAM: 23.12.2020r.Obiadokolacja (zupa, drugie danie, sok). 24.12.2020r. Śniadanie w formie bufetu . Kolacja wigilijna (12 potraw, lampka wina). 25.12.2020r.Śniadanie w formie bufetu. Obiad świąteczny (zupa, drugie danie, deser, sok). Kolacja  (danie ciepłe, zimna płyta). 26.12.2020r.Śniadanie w formie bufetu. Obiad świąteczny (zupa, drugie danie, deser, sok). Kolacja  (danie ciepłe, zimna płyta). 27.12.2020r. Śniadanie w formie bufetu.

 


Zakwaterowanie

Jura Krakowsko-Częstochowska to niezwykła kraina z malowniczymi dolinami, jaskiniami, zamkami, bogata w zabytki architektury oraz przepiękne krajobrazowo tereny. Rozciąga się w południowej Polsce i obejmuje 80-kilometrowy pas pomiędzy Krakowem i Częstochową. W tutejszym pejzażu odznaczają się średniowieczne zamki, eleganckie pałace, zabytkowe drewniane kościółki, muzea oraz skanseny.
Jura Resort Kroczyce to kompleks hotelowy położony w centralnej części pięknej Jury-Krakowsko-Częstochowskiej. Nawiązuje w swoim klimacie do renomowanych przedwojennych hoteli polskich, w których niegdyś komfort wypoczynku łączył się z wykwintnym jadłem( stołem) dobrą zabawą oraz spełnieniem się w interesach. Do kompleksu hotelowego należy także chata grillowa oraz karczma Szlachecki Dwór. W pokoju są ręczniki, łyżeczki, szklanki, czajnik.

 

Uwagi praktyczne

Oferta ważna do wyczerpania miejsc. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją,  kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. BRAK POKOI 1 OSOBOWYCH. Dojazd własny zniżka 40 zł/os.-parking w ramach dojazdu własnego w cenie. Doba hotelowa od 14 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godziny 11 w dniu wyjazdu. Parking bezpłatny.

Cena zawiera

- transport autokarem lub busem
- zakwaterowanie w ośrodku (4 noclegi ) – pokoje 2 osobowe  z łazienkami i TV
- wyżywienie zgodnie z opisem: 4 śniadania, 1 obiadokolacja, 2 obiady i 2 kolacje
- Uroczysta Kolacja Wigilijna
- ubezpieczenie NNW 5000,00 PLN
- podatek VAT

 

Cena nie zawiera

-świadczeń nie wymienionych w ofercie
Złóż wstępne zamówienie on-line