kolonie obozy
Polska / Pomorze zachodnie - Dąbki Obóz rekreacyjny


Dąbki

Obóz Rekreacyjny

wiek 12-15, 16-19 lat

 

2020


Opis


Ośrodek Wypoczynkowy ,,Duet" - położony na dużym, ogrodzonym terenie, ok. 50 m od morza z bezpośrednim zejściem na plażę. Na terenie ośrodka znajdują się: kompleks boisk, plac zabaw dla dzieci z linowym pająkiem, miejsce na ognisko. Do dyspozycji uczestników jest: duża jadalnia, sala ze sprzętem dyskotekowym, sale do gier, sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych, stoły do ping-ponga, bilard, piłkarzyki. Uczestnicy będą zakwaterowani w pawilonie
A w pokojach 4, 5, 6-osobowych z łazienkami oraz w pokojach typu studio (2+4) ze wspólną łazienką, w niektórych pokojach możliwe łóżka piętrowe. Na terenie ośrodka znajduje się Park Rozrywki - dodatkowo płatny. Możliwość skorzystania m.in z takich atrakcji jak: unihokej, park linowy, żyroskop, mega szachy.
 
WYŻYWIENIE:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
Pierwszy posiłek obiadokolaja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

 
TRANSPORT:
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków - Katowice - Częstochowa - Łódź - Dąbki. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Poznania za dodatkową opłatą +70 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.


Program pobytu

OBÓZ REKREACYJNY
Wycieczka autokarowa do Jarosławca. W programie: spacer klifowym wybrzeżem oraz deptakiem w Jarosławcu, zwiedzanie Przystani Rybackiej.
Pobyt w Aquaparku ,,Panorama Morska" w Jarosławcu. Kompleks basenów rekreacyjnych. Do dyspozycji uczestników rwąca rzeka, grota z wodospadami, zjeżdżalnie wodne.
Olimpiada Jaworzyny - zawody i rozgrywki sportowe na boiskach ośrodka (koszykówka, siatkówka, piłka nożna).
Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika.
Balonowa bitwa - H2O na wesoło.
,,Parada Kłamców" - quiz wiedzy ze słodkimi nagrodami.
Piesze wycieczki po okolicy
Morskie opowieści - nauka szant.
Dyskoteki.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
PINIATA PARTY na 25-lecie Jaworzyny!.
Imprezy obozowe: Neptunalia, śluby obozowe, wybory Miss i Mistera, konkursy, turnieje z nagrodami, ,,Domino" - integracyjna zabawa w szukanie wspólnych cech, ,,Twierdza Szyfrów - Fort Jaworzyny" - gra terenowo-zręcznościowa (wzorowana na programie Fort Boyard).


 
 
FAKULTATYWNIE:
BUMPERBALL - piłka nożna w extremalnym wydaniu! Dmuchane kule sferyczne gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny.
ARCHERY TAG - gra zespołowa przy użyciu łuków ze specjalnymi strzałami z piankowym grotem. Gra wymaga kreatywnego myślenia i taktycznego podejścia!
Cena zawiera 30 minut zabawy w bumperball oraz 1h zabawy Archery Tag.
Cena: 50 zł/os.
 
Realizacja pakietu przy grupie min. 15 uczestników.

Przewodnik

Dąbki - nadmorska miejscowość położona w centralnej części Pobrzeża Słowińskiego. Wśród turystów ceniona za dostępność do szerokiej i piaszczystej plaży. W południowej części miejscowości znajduje się płytkie Jezioro Bukowo - doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych.


 

Terminy i ceny:

16.07 - 27.07(12d / 11n)    1650
28.07 - 08.08(12d / 11n)    1650
09.08 - 20.08(12d / 11n)    1650

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie 11 noclegów,
wyżywienie,
kadrę wychowawczą,
opiekę medyczną,
ratownika,
opiekę instruktorów przy zajęciach wodnych,
transport,
program,
ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

 

Cena nie zawiera

Programu fakultatywnego,
świadczeń niewymienionych w ofercie.
Złóż wstępne zamówienie on-line