kolonie obozy

« poprzedniaBieszczady - Lesko Zamek - szkółka piłkarska


Polska Beskidy

Lesko Zamek - szkółka piłkarska


Opis

Bieszczady odkryją przed Tobą sposób na ekstremalnie udane wakacje. Wyjątkowość tego tajemniczego zakątka Polski sprawi, że każdy dzień zamieni się w niezapomnianą przygodę!


Program

  Podekscytowani zbliżającym się turniejem EURO 2020 poćwiczycie triki, strzały i podania Lewego oraz przeanalizujecie fragmenty meczów. Podczas codziennych treningów popracujecie między innymi nad: słabszą nogą, pierwszym kontaktem z piłką i przemyślanym podaniem. Zobaczycie jak wygrać pojedynek 1 na 1, ucząc się skutecznego dryblingu! Indywidualnie dobrany program szkolenia pozwoli Wam na wszechstronny rozwój pod kątem psychomotorycznym. Na treningach poczujecie się jak kadra narodowa i przygotujecie do obozowych rozgrywek i turniejów! Jednym słowem wrócicie jako pewni siebie, kreatywni piłkarze.
W programie również: Wędrówki bieszczadzkimi szlakami oraz piesze wycieczki, podczas których odwiedzicie m.in.: "Bieszczadzkie Krupówki", punkt widokowy na Polańczyk i Uzdrowisko Polańczyk, "Bieszczadzkie morze", czyli jezioro Solińskie wraz z zaporą. Zajęcia rekreacyjne – kąpiele, gry, konkursy, nauka strzelania z łuku oraz wiatrówki, dyskoteki oraz ognisko. Weźmiecie udział w wyścigach rzędów, grach terenowych, zagracie w gry planszowe i fabularne (Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie. Nie zabraknie tematycznych wieczorków tj.: „Piżama Party”, „Mam Talent”, karaoke, wybory „Miss i Mistera” czy „Śluby Obozowe”, które na długo zapadną w Waszej pamięci!


Zakwaterowanie

 Pensjonacie w pokojach 2-,3-,4- i 5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT.  Do dyspozycji: basen , boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne.
Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego WiFi na terenie obiektu.
Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Wyżywienie  

całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.


Program fakultatywny

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć zapisanych na płycie - 40 PLN
Spływ Sanem pontonami –  60 PLN
Paintball i Bumper Ball - różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli - 75 PLN
Rejs jachtem po jez. Solińskim i Aquazorbing - zabawa w ogromnej, przezroczystej, nadmuchiwanej kuli - 75 PLN
Park Linowy + Archery Tag - park linowy to bezpieczna adrenalina. Archery Tag to drużynowa walka  na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Nie wymagane jest doświadczenie w strzelaniu.  - 75 PLN
„Zakamarki LESKO SKI” - Auta terenowe Off ROAD - (45 minut) - 75 PLN 
Wyprawa na Połoninę Wetlińską - całodzienna pieszo- autokarowa wycieczka w wysokie Bieszczady, w programie: przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką  do Przełęczy Wyżna, przejście do Głównego Szlaku Beskidzkiego, a tam: Połonina Wetlińska,  Schronisko PTTK Chatka Puchatka, Hasiakowa Skała, Srebrzysta Przełęcz, Szare Berdo, Przełęcz Orłowicza (1099 m n.p.m.), opcjonalnie wejście na Smerek (1222 m n.p.m.)  – najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma połonin - 90 PLN
„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe Off ROAD - (2 godziny) - 130 PLN
Lot szybowcem na Weremieniu (wymagana pisemna zgoda rodzica/opiekuna) - 130 PLN
Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 250 PLN
Jednodniowa wycieczka  zagraniczna:
Thermal Park Sirava Słowacja - to wspaniały kompleks basenów ze sztuczną falą, dziką rzeką, zjeżdżalniami oraz basenami termalnymi -   195 PLN


TERMINY I CENY:

27.06 - 07.07(11d / 10n)    1599
08.07 - 18.07(11d / 10n)    1649
19.07 - 29.07(11d / 10n)    1599
30.07 - 09.08(11d / 10n)    1549
10.08 - 20.08(11d / 10n)    1549
21.08 - 28.08(8d / 7n)        1249

 


Uwagi praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Uczestnicy wyjeżdżający na wycieczkę zagraniczną muszą posiadać paszport lub dowód osobisty.  Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 20.10. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 06.40. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.00, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.
Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka. Prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.
Możliwosć zamówienia specjalnej diety - dopłata 100 PLN / os / pobyt
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego.
Osoby,które wykupią fotorelacje na płycie CD, otrzymają ją drogą listową po zakończeniu obozu.


 
Złóż wstępne zamówienie on-line