kolonie obozy
BIESZCZADY - Pracownia fotograficzna


Lesko 

Pracownia fotograficzna

 

 


 

Opis

Znajomość budowy aparatu oraz jego podstawowych funkcji sprawi, że Wasze zdjęcia nie będą już tylko zasługą czystego przypadku. Nabyte umiejętności pozwolą na świadomą realizację własnych pomysłów, a dzięki poznanym technikom/tajnikom fotografii cyfrowej robione przez Was zdjęcia będą wzbudzać zachwyt i podziw. Nasza kompetentna kadra i bogaty program tematyczny to niezawodny przepis na odkrycie drzemiącego w Was talentu. Wszystko to w malowniczym otoczeniu górskich krajobrazów, które z pewnością posłużą za inspiracje wielu fotografii, co pokażemy na wspólnie przygotowanym, obozowym wernisażu prezentującym Wasze prace.

Program

Budowa aparatu z pudełka po soku, malowanie zdjęć światłem podczas nocnego pleneru, poznawanie tajników fotografii reporterskiej - wcielając się w rolę paparazzi, zrobicie zdjęcia do wymyślonej wcześniej historii układając je w komiks w programie graficznym, fotografia podróżnicza - podczas wędrówek wśród dzikiej, bieszczadzkiej przyrody, na swojej drodze napotkacie niesamowite miejsca i wspaniałe krajobrazy pobudzające Waszą kreatywną duszę.To właśnie podczas zajęć z fotografii podróżniczej nauczycie się jak wybrać najciekawsze z dziesiątek czy setek wykonanych zdjęć oraz jak je przygotować i przedstawić, aby zainteresować oglądających.
W programie również: "Integracyjna Traperiada" - wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozów w Bieszczadach zdobędziecie bieszczadzkie sprawności! Czekać na Was będzie: bieg w workach i wielosobowych spodniach, rower przeciwskręty, tarcza celnościowa, szalone spódniczki, łucznictwo, przeciąganie liny i inne atrakcje! Piesze wycieczki, podczas których odwiedzicie m.in.: "Bieszczadzkie Krupówki", punkt widokowy na Polańczyk i Uzdrowisko Polańczyk, "Bieszczadzkie morze", czyli jezioro Solińskie wraz z zaporą. Zajęcia rekreacyjne – kąpiele, gry, konkursy, dyskoteki oraz ognisko. Weźmiecie udział w wyścigach rzędów, grach tereno

Zakwaterowanie

W Pensjonacie LESKO SKI w pokojach 2-,3-,4- i 5- osobowych, a także w domkach 6- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT. Podczas turnusów możliwość zakwaterowania w obiekcie współpracującym - "U Kazika". Do dyspozycji: basen, boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne, siłownia zewnętrzna.
Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego WiFi na terenie obiektu.
Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Wyżywienie  

całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka LESKO SKI. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

wych, zagracie w gry planszowe i fabularne (Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie. Nie zabraknie tematycznych wieczorków tj.: „Piżama Party”, „Mam Talent”, karaoke, wybory „Miss i Mistera” czy „Śluby Obozowe”, które na długo zapadną w Waszej pamięci.

 

TERMINY I CENY:

 

27.06 - 07.07(11d / 10n)    1599
08.07 - 18.07(11d / 10n)    1599
19.07 - 29.07(11d / 10n)    1499
30.07 - 09.08(11d / 10n)    1499
10.08 - 20.08(11d / 10n)    1499
21.08 - 28.08(8d / 7n)        1199

 

Uwagi praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Uczestnicy wyjeżdżający na wycieczkę zagraniczną muszą posiadać paszport lub dowód osobisty.  Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 20.30. Planowany wyjazd z ośrodków ok. godz. 06.20. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.30, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.
Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka.
Możliwosć zamówienia diety wegetariańskiej - dopłata 100 PLN / os / pobyt
Zakup wycieczek  fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego
Osoby,które wykupią fotorelacje na płycie CD, otrzymają ją drogą listową po zakończeniu obozu.

Program fakultatywny

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć zapisanych na płycie - 40 PLN
Spływ Sanem pontonami –  60 PLN
Paintball i Bumper Ball - różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli - 75 PLN
Rejs jachtem po jez. Solińskim i Aquazorbing - zabawa w ogromnej, nadmuchiwanej kuli - 75 PLN
Park Linowy + Archery Tag - park linowy to bezpieczna adrenalina. Archery Tag to drużynowa walka  na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Nie wymagane jest doświadczenie w strzelaniu.  - 75 PLN
„Zakamarki LESKO SKI” - Auta terenowe Off ROAD - (45 minut) - 75 PLN 
Wyprawa na Połoninę Wetlińską - całodzienna pieszo- autokarowa wycieczka w wysokie Bieszczady, w programie: przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką  do Przełęczy Wyżna, przejście do Głównego Szlaku Beskidzkiego, a tam: Połonina Wetlińska,  Schronisko PTTK Chatka Puchatka, Hasiakowa Skała, Srebrzysta Przełęcz, Szare Berdo, Przełęcz Orłowicza (1099 m n.p.m.), opcjonalnie wejście na Smerek (1222 m n.p.m.)  – najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma połonin - 90 PLN
„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe Off ROAD - (2 godziny) - 130 PLN
Lot szybowcem na Weremieniu (wymagana pisemna zgoda rodzica/opiekuna) - 130 PLN
Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 250 PLN
Jednodniowa wycieczka  zagraniczna:
Thermal Park Sirava Słowacja - to wspaniały kompleks basenów ze sztuczną falą, dziką rzeką, zjeżdżalniami oraz basenami termalnymi -   195 PLN

 

 

 
 

 

 
Złóż wstępne zamówienie on-line